Wolne pozycje

Szef w Serwisie Mechanicznym

Nazwa pozycji Szef w Serwisie Mechanicznym
Miejsce pracy UL.ABRAMOWICKA 45, LUBLIN
Zakładane rozpoczęcie pracy Od zaraz
Telefon 817486868
E-mail [javascript protected email]
Zakres obowiązków

·        Zarządzanie serwisem samochodowym oraz podległymi pracownikami

·        Realizacja celów ilościowych, finansowych i jakościowych

·        Bieżąca analiza wskaźników serwisowych

·        Maksymalizacja efektywności i produktywności serwisu

·        Współpraca z przedstawicielami importera

·        Dbałość o terminy i harmonogram w realizowanych zleceniach

·        Rozliczanie pracowników z wykonywania powierzonych obowiązków

Wymagany profil kandydata

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok

·        Wiedza o budowie pojazdów

·        Umiejętność współpracy i predyspozycje do zarządzania zespołem

·        Znajomość MS Office

·        Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

·        Atrakcyjne warunki pracy w renomowanej firmie

·        Wysokie zarobki (w oparciu o umowę o pracę lub B2B)

·        Samochód służbowy

·        Zniżka na firmowe produkty i usługi

·        Cykl szkoleń w ramach ścieżki rozwoju