Wolne pozycje

Specjalista ds. Części Zamiennych

Nazwa pozycji Specjalista ds. Części Zamiennych
Miejsce pracy UL.ABRAMOWICKA 45, LUBLIN
E-mail [javascript protected email]
Zakres obowiązków
Twój zakres obowiązków
  • doradztwo przy sprzedaży części zamiennych
  •  obsługa sprzedaży części zamiennych Klientom bezpośrednim
  •  obsługa serwisu z zakresu zaopatrzenia w części zamienne
  •  obsługa zamówień i dostaw części zamiennych
  •  prace magazynowe z zakresu przyjęcia i wydania części
  •  prace inwentaryzacyjne obsługa kasy fiskalnej.
Wymagany profil kandydata

  • wykształcenie min, średnie techniczne
  •  ogólna znajomość mechanik samochodowej
  •  umiejętność pracy w zespole
  •  znajomość obsługi komputera
  •  Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w serwisie

Oferujemy

  • pracę w systemie zmianowym pon.-pt. w godzinach 07:00 – 15:00 lub 11:00 – 19:00
  •  atrakcyjne warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  •  atrakcyjne zarobki (w oparciu o umowę o pracę lub B2B)
  •  zniżki na firmowe produkty i usługi cykl szkoleń w ramach ścieżki rozwoju