Wolne pozycje

Elektromechanik Samochodowy

Nazwa pozycji Elektromechanik Samochodowy
Miejsce pracy UL.ABRAMOWICKA 45, LUBLIN
E-mail [javascript protected email]
Zakres obowiązków

  • Przeprowadzaniem napraw, prac montażowych i demontażowych zgodnie z technologią producenta pojazdów samochodowych (m.in. montaże alarmów, haków holowniczych i czujników parkowania oraz innych akcesoriów)
  • Diagnostyką pojazdów samochodowych
  • Naprawą instalacji elektrycznych pojazdów samochodowych
  • Diagnostyką i naprawą układów klimatyzacji
  • Oceną stanu technicznego pojazdów samochodowych po wykonaniu czynności obsługowo-naprawczych.

Wymagany profil kandydata

  • Kultura osobista, dokładność, sumienność
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość budowy pojazdów samochodowych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Chęć do poszerzania swojej wiedzy
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Organizację pracy wg standardów Renault i Dacia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
  • Pracę w systemie zmianowym w godzinach 07:00 – 15:00 lub 11:00 – 19:00